Branda & Tente > Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Ürün Özellikleri

Mafsallı Tente Sistemi Özel Üretilen Kollar Sayesinde ileri Doğru Açılır ve Geriye Doğru Toplanır estetik görünümü sayesinde uygulandığı alanda görsel bir güzellik kattığı gibi Güneş ve Yağmurdan korunmanızı sağlamaktadır.

Mafsallı Tente sistemlerimiz en iyi ve en son teknoloji ürünümüzdür.Tentelerimizin ön profil kapakları renkli kumaş renklerine uyum sağlar.Tentelerimizin ön profilinde bulunan yağmur kanalı sayesinde suyun saçaklardan aşağıya akmasını engeller.

Mafsallı Tentelerimiz yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar.Türkiye’deki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahip olan mafsallı tentelerimizin parçaları ISO belgelidir.

Mafsallı Tentelerimizin mekanik sistemi alüminyum enjeksiyon dökümdür.Parçalarımız ve metal aksam elektrostatik fırın boyalıdır. Mafsallı tentelerimizin iskeleti 5 yıl garantilidir. Rediktör dişlisi Almanya’dan ithal 5 yıl garantilidir.

Tentelerimizin ileri açılışları 150-200-250-300-350 cmdir.Tentelerimizin boyları 200-700cm dir.Manuel veya motorlu ,düğmeli ,uzaktan kumandalı saçakları düz veya dalgalı olabilir.

Ürün Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :