Branda & Tente > Körüklü Tente

Körüklü Tente

Ürün Özellikleri

Konstrüksiyon, özel alüminyum profil ve pres döküm menteşe sistemi ile imal edilir. Standart ya da istenilen modellerle yapılabilir.Sistem naylon örme ip ile açılıp kapanır. Körüklü model tente sisteminde kullanılan kumaş, güneş ve yağmura karşı mekanda tam koruma sağlarken, tenteniz şık dizaynı, bulunduğu alana ayrı bir görsellik katar. Standart ya da özel tasarım modellerde üretim yapılabilir.

Körüklü Tente Sistemleri sağdan ve soldan gelen güneş ışınlarından sizleri ve mekanlarınızı korur.Körüklü Tente Sistemlerinin iskeletleri demir profil veya özel çekme alüminyumdan kullanmaktadır.İskeletleri fırın boyalıdır.

Körüklü Tente Sistemlerimiz açılır kapanır sistemdir ip ile açılır kapanır. Efor sistemlerinin yapılmış olduğu uygulamaları zengin renk çeşitleri bulunmaktadır.

Günümüzde çok tercih edilen fakat oldukça nostaljik tente sistemidir.Kafeler ,mağazalar hatta bakkallar da dahi geniş kullanım alanına sahiptir.Açılırkapanır özelliği ve dayanıklılığı sistemimizde mevcuttur.Bu sayede yağmurluhavalarda mekanlarınızda koruma sağlar.

Akrilik kumaşımız oldukça kalitelidir solma yapmaz.Nostaljiyi sonteknolojimizle modernleştirerek mekanlarınıza ekliyoruz.Ayrıca iskeletsistemimiz oldukça dayanıklıdır.Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.Birtelefonla uzman ekibimizle dilediklerinizi gerçekleştiriyoruz..

Ürün Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :